More   

O nas

Spółka Luxury Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy istnieje na rynku od 2010 roku. Firma prowadzi działalność handlową w zakresie handlu miałami, węglem kamiennym i ekologicznym oraz olejami. Biuro handlowe spółki mieści się w Rumii przy ul. Wiejskiej 24.

Główną działalnością Luxury Trade jest sprzedaż hurtowa węgla kamiennego pochodzenia rosyjskiego. Surowiec jest wydobywany w Kuźnieckim Zagłębiu Węglowym (ros. Кузнецкий угольный бассейн). Kuzbas mieści się w obwodach Kemerowskim oraz Nowosybirskim. Wegiel oferowany przez Luxury Trade pochodzi z obwodu Kemerowskiego.

Węgiel jest jednym z najpopularniejszych materiałów spełniających zapotrzebowanie energetyczne w naszym kraju, a jego zasoby w Polsce należą do jednych z największych w całej Europie. Decydując się na stały lub nawet sporadyczny zakup węgla, warto poświęcić chwilę na upewnienie się, co do jego faktycznej jakości.

Nasz węgiel posiada bardzo dobre parametry potwierdzone certyfikatami rosyjskich kopalni (wysoka kaloryczność, niska zawartość popiołu i siarki). Sprawia to, że jest on klasyfikowany w czołówce węgli energetycznych świata. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Klientów utrzymujemy nasze usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do indywidualnych rozmów i negocjacji, bo jesteśmy w stanie pozyskać każdy rodzaj oraz gatunek węgla (zgodnie z potrzebami naszych klientów). Dzięki współpracy z solidnymi partnerami możemy zagwarantować powtarzalność jakościową dostaw oraz zapewnić terminowy transport do Polski (przejście graniczne, DAP i in.).

Zapraszamy do współpracy.

Luxury Trade Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej MBF Group S.A. - spółki notowanej na rynku giełdowym NewConnect.